Auksjon mandag 18. desember 2000 kl 18:00

Gamle Logen

Hamsun, Tore (1912-1995)
Furutrær

Olje på plate
38x46
Signert nede t.h.: Hamsun

Påtegnet med tittel og signert på baksiden av platen.

Vurdering
NOK 3 000