Kraugerud, Ragnar(1909-1987)
Bærplukkere
Olje på lerret
125x70
Signert nede t.h.: RK
Påtegnet på lapp på baksiden, på blindrammen: "Ragnar Kraugerud Berry pickers".
Vurdering
Auksjonert mandag 5. desember 2011 kl 18:00
Olje på lerret
125x70
Signert nede t.h.: RK
Vurdering