Auksjon mandag 5. desember 2011 kl 18:00
Kraugerud, Ragnar(1909-1987)
Bærplukkere

Olje på lerret
125x70
Signert nede t.h.: RK

Påtegnet på lapp på baksiden, på blindrammen: "Ragnar Kraugerud Berry pickers".

Vurdering

Auksjonert mandag 5. desember 2011 kl 18:00