Kihle, Harald(1905-1997)
Sommermorgen Totakvatn 1942
Olje på plate
26x32
Signert og datert nede t.h.: H Kihle 42
Signert og påtegnet med tittel på baksiden av platen: "Harald Kihle "Sommermorgen" Totakvatn. (Telemark)".
Vurdering
Auksjonert mandag 5. desember 2011 kl 18:00
Tilslag NOK 6 000