Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 2

Auksjon mandag 5. desember 2011 kl 18:00

Galleriet

Aulie, Reidar (1904-1977)
Fabrikklandskap

Olje på plate
38x46
Signert nede t.v.: Aulie

Auksjonert mandag 5. desember 2011 kl 18:00

Vurdering