Aulie, Reidar(1904-1977)
Bylandskap
Olje på plate
17x19
Signert nede t.v.: Aulie
Kunstforeningen København 1964, kat.nr. 61.
Vurdering
Auksjonert mandag 5. desember 2011 kl 18:00
Olje på plate
17x19
Signert nede t.v.: Aulie
Vurdering