Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 2

Auksjon mandag 5. desember 2011 kl 18:00

Galleriet

Aulie, Reidar (1904-1977)
Bylandskap

Olje på plate
17x19
Signert nede t.v.: Aulie

UTSTILT:

Kunstforeningen København 1964, kat.nr. 61.

Auksjonert mandag 5. desember 2011 kl 18:00

Vurdering