Auksjon mandag 5. desember 2011 kl 18:00
Zorn, Anders(1860-1920)
August Strindberg 1910

Radering, lysmål
33x22
Signert med blyant nede t.h.: Zorn Signert og datert i platen nede t.v.: Zorn 1910

ZG 231.

Vurdering
NOK 5 000

Auksjonert mandag 5. desember 2011 kl 18:00

Tilslag NOK 13 000