Zorn, Anders(1860-1920)
De to
Radering, lysmål
24x18
Signert med blyant nede t.h.: Zorn Signert og datert i platen nede t.v.: Zorn 1918
ZG 274.
Vurdering
Auksjonert mandag 5. desember 2011 kl 18:00
Tilslag NOK 12 000
Radering, lysmål
24x18
ZG 274.
Vurdering