Auksjon mandag 18. desember 2000 kl 18:00

Gamle Logen

Purvis, T.G.
Skuten Mizpa

Olje på lerret
40x61
Signert nede t.v.: T.G. Purvis. London.

Påtegnet nede på lerretet: "Mizpa" Capt. C.B. Danielson.

Vurdering
NOK 1 000