Auksjon mandag 18. desember 2000 kl 18:00

Gamle Logen

Reiss-Andersen, Gunnar (1896-1964)
Kystlandskap 1945

Olje på plate
38x45
Signert og datert nede t.v.: G. Reiss-Andersen -45.

Vurdering