Auksjon mandag 5. desember 2011 kl 18:00
Lorentzen, Ida(1951-)
Sittende mann 1979

Pastell på papir
77x57
Signert og datert nede t.h.: IML -79

Signert og datert på baksiden av innrammingen: "1979 Ida M. Lorentzen".

Vurdering

Auksjonert mandag 5. desember 2011 kl 18:00

Tilslag NOK 15 000