Lorentzen, Ida(1951-)
Sittende mann 1979
Pastell på papir
77x57
Signert og datert nede t.h.: IML -79
Signert og datert på baksiden av innrammingen: "1979 Ida M. Lorentzen".
Vurdering
Auksjonert mandag 5. desember 2011 kl 18:00
Tilslag NOK 15 000