Norsk
English
Min side
Logg ut
Logg inn
Grev Wedels Plass Auksjoner
Auksjoner
Resultater
Kunstnere
Aktuelt
Selge
Kjøpe
Om oss
Søk
Auksjon
mandag 5. desember 2011 kl 18:00
Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 2
Forrige
238
Neste
Vis stort bilde (pressefoto)
Fjell, Kai
(1907-1989)
Tre kvinner
Olje på lerret
60x73
Signert nede t.v.: Kai Fjell
Vurdering
NOK 70 000–90 000
Auksjonert mandag 5. desember 2011 kl 18:00