Auksjon mandag 5. desember 2011 kl 18:00
Fjell, Kai(1907-1989)
Tre kvinner

Olje på lerret
60x73
Signert nede t.v.: Kai Fjell

Vurdering
NOK 70 000–90 000

Auksjonert mandag 5. desember 2011 kl 18:00