Auksjon mandag 5. desember 2011 kl 18:00
Johannessen, Jens(1934-)
Safari III

Fargelitografi, lysmål
56x69
Signert nede t.h.: Jens Johannessen.

Nummerert og påtegnet nede t.v.: 17/60 orig. lito. Fra 1975.

Vurdering
NOK 3 000–5 000

Auksjonert mandag 5. desember 2011 kl 18:00

Tilslag NOK 3 000