Jørgensen, Knut(1937-1991)
Komposisjon 1979
Akvarell på papir, lysmål
31x45
Signert og datert nede t.h.: Knut Jørgensen 1979
Vurdering
Auksjonert mandag 5. desember 2011 kl 18:00
Tilslag NOK 18 000
Akvarell på papir, lysmål
31x45
Vurdering