Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 2

Auksjon mandag 5. desember 2011 kl 18:00

Galleriet

Jørgensen, Knut (1937-1991)
Komposisjon 1979

Akvarell på papir, lysmål
31x45
Signert og datert nede t.h.: Knut Jørgensen 1979

Auksjonert mandag 5. desember 2011 kl 18:00

Vurdering

Tilslag NOK 18 000