Gjesdal, Thoralf(1903-1963)
Kystlandskap
Olje på plate
38x46
Signert nede t.h.: T. Gjesdal
Vurdering
Auksjonert mandag 5. desember 2011 kl 18:00
Tilslag NOK 7 000
Olje på plate
38x46
Signert nede t.h.: T. Gjesdal
Vurdering