Auksjon mandag 5. desember 2011 kl 18:00
Stixrud, Christoffer(1900-1968)
Maridalsveien

Olje på plate
27x35
Signert nede t.h.: Chr. Stixrud

Signert, påtegnet med tittel og datert på baksiden av platen: "Chr. Stixrud Maridalsveien 1958 Kr. 300-".

Vurdering
NOK 5 000

Auksjonert mandag 5. desember 2011 kl 18:00

Tilslag NOK 5 000