Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 2

Auksjon mandag 5. desember 2011 kl 18:00

Galleriet

Storstein, Aage (1900-1983)
Hus i landskap 1950

Olje på plate
50x65
Signert og datert nede t.h.: Storstein -50

Auksjonert mandag 5. desember 2011 kl 18:00

Vurdering

Tilslag NOK 12 000