Diriks, Edvard(1855-1930)
Kvinne i vinterlandskap
Olje på lerret
60x73
Signert nede t.h.: Diriks.
Vurdering
Auksjonert mandag 5. desember 2011 kl 18:00
Olje på lerret
60x73
Signert nede t.h.: Diriks.
Vurdering