Auksjon mandag 5. desember 2011 kl 18:00
Diriks, Edvard(1855-1930)
Kvinne i vinterlandskap

Olje på lerret
60x73
Signert nede t.h.: Diriks.

Vurdering

Auksjonert mandag 5. desember 2011 kl 18:00