Gran, Halfdan(1869-1930)
Gordonsetter med rype i kjeften
Olje på lerret
35x27
Signert nede t.h.: H. Gran.
Vurdering
Auksjonert mandag 5. desember 2011 kl 18:00
Tilslag NOK 18 000
Olje på lerret
35x27
Signert nede t.h.: H. Gran.
Vurdering