Ulving, Even(1863-1952)
Sydlandsk kystlandskap
Olje på lerret
43x65
Signert nede t.v.: E Ulving.
Vurdering
Auksjonert mandag 5. desember 2011 kl 18:00
Tilslag NOK 12 000
Olje på lerret
43x65
Signert nede t.v.: E Ulving.
Vurdering