Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 2

Auksjon mandag 5. desember 2011 kl 18:00

Galleriet

Widerberg, Frans (1934-2017)
Himmelkropper

Fargelitografi, lysmål
83x61
Signert med blyant nede t.v.: Frans Widerberg

Påtegnet med blyant nede t.h.: 80x. Påtegnet med tittel med blyant nede på arket. Fra 1978.

Auksjonert mandag 5. desember 2011 kl 18:00

Vurdering
NOK 7 000–9 000

Tilslag NOK 14 000