Widerberg, Frans(1934-2017)
Himmelkropper
Fargelitografi, lysmål
83x61
Signert med blyant nede t.v.: Frans Widerberg
Påtegnet med blyant nede t.h.: 80x. Påtegnet med tittel med blyant nede på arket. Fra 1978.
Vurdering
NOK 7 000–9 000
Auksjonert mandag 5. desember 2011 kl 18:00
Tilslag NOK 14 000