Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 2

Auksjon mandag 5. desember 2011 kl 18:00

Galleriet

Schultz, Alexander (1901-1981)
Vinterdag 1951

Olje på lerret
65x81
Signert og datert nede t.h.: A Schultz.-51

Påtegnet med tittel på baksiden, på blindrammen.

Auksjonert mandag 5. desember 2011 kl 18:00

Vurdering