Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 2

Auksjon mandag 5. desember 2011 kl 18:00

Galleriet

Weidemann, Jakob (1923-2001)
Komposisjon 1991

Olje på papir
36x48
Signert og datert nede t.h.: Weidemann 91.

Auksjonert mandag 5. desember 2011 kl 18:00

Vurdering

Tilslag NOK 15 000