Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 2

Auksjon mandag 5. desember 2011 kl 18:00

Galleriet

Krohg, Per (1889-1965)
Hest i kuling 1944

Olje på plate
33x41
Signert og datert nede t.h.: P. Krohg -44-

Auksjonert mandag 5. desember 2011 kl 18:00

Vurdering