Norsk
English
Min side
Logg ut
Logg inn
Grev Wedels Plass Auksjoner
Auksjoner
Resultater
Kunstnere
Aktuelt
Selge
Kjøpe
Om oss
Søk
Auksjon
mandag 5. desember 2011 kl 18:00
Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 2
Forrige
197
Neste
Vis stort bilde (pressefoto)
Krohg, Per
(1889-1965)
Mann i hønsehus
Olje på lerret
61x73
Signert nede t.v.: Per Krohg
Vurdering
NOK 30 000–50 000
Auksjonert mandag 5. desember 2011 kl 18:00