Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 2

Auksjon mandag 5. desember 2011 kl 18:00

Galleriet

Krohg, Per (1889-1965)
Mann i hønsehus

Olje på lerret
61x73
Signert nede t.v.: Per Krohg

Auksjonert mandag 5. desember 2011 kl 18:00

Vurdering
NOK 30 000–50 000