Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 2

Auksjon mandag 5. desember 2011 kl 18:00

Galleriet

Danifer, Sigurd (1894-1958)
Landskap

Olje på plate
50x61
Signert nede t.h.: Danifer

Auksjonert mandag 5. desember 2011 kl 18:00

Vurdering