Norsk
English
Min side
Logg ut
Logg inn
Grev Wedels Plass Auksjoner
Auksjoner
Resultater
Kunstnere
Aktuelt
Selge
Kjøpe
Om oss
Søk
Auksjon
mandag 5. desember 2011 kl 18:00
Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 2
Forrige
210
Neste
Vis stort bilde (pressefoto)
Danifer, Sigurd
(1894-1958)
Landskap
Olje på plate
50x61
Signert nede t.h.: Danifer
Vurdering
Auksjonert mandag 5. desember 2011 kl 18:00