Auksjon mandag 5. desember 2011 kl 18:00
Danifer, Sigurd(1894-1958)
Landskap

Olje på plate
50x61
Signert nede t.h.: Danifer

Vurdering

Auksjonert mandag 5. desember 2011 kl 18:00