Rian, Johs.(1891-1981)
Landskap 1943
Olje på plate
46x53
Signert og datert nede t.h.: J Rian 43
Vurdering
Auksjonert mandag 5. desember 2011 kl 18:00
Tilslag NOK 7 500
Olje på plate
46x53
Vurdering