Auksjon mandag 5. desember 2011 kl 18:00
Rian, Johs.(1891-1981)
Landskap 1943

Olje på plate
46x53
Signert og datert nede t.h.: J Rian 43

Vurdering

Auksjonert mandag 5. desember 2011 kl 18:00

Tilslag NOK 7 500