Hendriksen, Ulrik(1891-1960)
Blomstervase i interiør
Olje på plate
100x81
Signert nede t.h.: Ulrik Hendriksen
Vurdering
Auksjonert mandag 5. desember 2011 kl 18:00
Olje på plate
100x81
Vurdering