Hendriksen, Ulrik(1891-1960)
Utsyn fra atelieret mot Slottet 1934
Olje på lerret
100x88
Signert og datert nede t.h.: Ulrik Hendriksen 1934
Vurdering
Auksjonert mandag 5. desember 2011 kl 18:00
Olje på lerret
100x88
Vurdering