Reitan, Elling(1949-)
Blå måne 1997
Blandingsteknikk, lysmål
48x63
Signert og noe utydelig datert nede t.h.: Elling Reitan 97
Signert og påtegnet med tittel av kunstneren på baksiden av innrammingen.
Vurdering
NOK 20 000–25 000
Auksjonert mandag 5. desember 2011 kl 18:00