Auksjon mandag 5. desember 2011 kl 18:00
Reitan, Elling(1949-)
Blå måne 1997

Blandingsteknikk, lysmål
48x63
Signert og noe utydelig datert nede t.h.: Elling Reitan 97

Signert og påtegnet med tittel av kunstneren på baksiden av innrammingen.

Vurdering
NOK 20 000–25 000

Auksjonert mandag 5. desember 2011 kl 18:00