Auksjon mandag 5. desember 2011 kl 18:00
Reitan, Elling(1949-)
Krakelert kvinne 1997

Blandingsteknikk
57x76
Signert og datert nede t.h.: Elling Reitan -97

Påtegnet med tittel på baksiden av innrammingen.

Vurdering
NOK 18 000–20 000

Auksjonert mandag 5. desember 2011 kl 18:00