Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 2

Auksjon mandag 5. desember 2011 kl 18:00

Galleriet

Heyerdahl, Hans (1857-1913)
Pike med dukke

Olje på plate
68x46
Signert oppe t.h.: Heyerdahl

Auksjonert mandag 5. desember 2011 kl 18:00

Vurdering