Heyerdahl, Hans(1857-1913)
Pike med dukke
Olje på plate
68x46
Signert oppe t.h.: Heyerdahl
Vurdering
Auksjonert mandag 5. desember 2011 kl 18:00
Olje på plate
68x46
Signert oppe t.h.: Heyerdahl
Vurdering