Auksjon mandag 5. desember 2011 kl 18:00
Heyerdahl, Hans(1857-1913)
Pike med dukke

Olje på plate
68x46
Signert oppe t.h.: Heyerdahl

Vurdering

Auksjonert mandag 5. desember 2011 kl 18:00