Auksjon mandag 5. desember 2011 kl 18:00
Altmann, Gerhard(1877-1940)
Høystakker i dikelandskap

Olje på lerret
27x19
Signert nede t.h.: G Altmann.

Påtegnet på baksiden, på blindrammen: "Polder". Påtegnet på baksiden av rammen: "G Altmann Burg. Menzlaan 67 A Rotterdam". "Polder" betegner et landskap omgitt av diker.

Vurdering

Auksjonert mandag 5. desember 2011 kl 18:00

Tilslag NOK 4 000