Hjertsen, Sverre(1909-1968)
Fra Krabbesund ved Risør 1968
Olje på lerret
74x92
Signert og datert nede t.h.: Sverre Hjertsen -68.
Påtegnet med tittel og signert på baksiden av blindrammen.
Vurdering
Tilslag NOK 5 500