Hjertsen, Sverre(1909-1968)
Fra Sørlandet 1967
Olje på lerret
60x73
Signert og datert nede t.h.: Sverre Hjertsen -67.
Påtegnet med tittel og signert på baksiden av blindrammen.
Vurdering
Tilslag NOK 3 000