Auksjon mandag 18. desember 2000 kl 18:00
Hjertsen, Sverre(1909-1968)
Fra Sørlandet 1967

Olje på lerret
60x73
Signert og datert nede t.h.: Sverre Hjertsen -67.

Påtegnet med tittel og signert på baksiden av blindrammen.

Vurdering

Tilslag NOK 3 000