Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 2

Auksjon mandag 5. desember 2011 kl 18:00

Galleriet

Dahl, Hans (1849-1937)
Den syke 1875

Olje på lerret
51x41
Antagelig senere signert og datert nede t.v.: Hans Dahl 1926

Påtegnet og datert nede t.v.: Der Kranke 75

Auksjonert mandag 5. desember 2011 kl 18:00

Vurdering