Auksjon mandag 5. desember 2011 kl 18:00
Dahl, Hans(1849-1937)
Mannsportrett 1900

Blyant og penn på papir, lysmål
27x19
Signert, datert og noe utydelig påtegnet nede t.v.: Semmestad (?) 27. Aug. 1900 H D juni

Vurdering

Auksjonert mandag 5. desember 2011 kl 18:00