Dahl, Hans(1849-1937)
Mannsportrett 1900
Blyant og penn på papir, lysmål
27x19
Signert, datert og noe utydelig påtegnet nede t.v.: Semmestad (?) 27. Aug. 1900 H D juni
Vurdering
Auksjonert mandag 5. desember 2011 kl 18:00
27x19
Vurdering