Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 2

Auksjon mandag 5. desember 2011 kl 18:00

Galleriet

Dahl, Hans (1849-1937)
Mannsportrett 1900

Blyant og penn på papir, lysmål
27x19
Signert, datert og noe utydelig påtegnet nede t.v.: Semmestad (?) 27. Aug. 1900 H D juni

Auksjonert mandag 5. desember 2011 kl 18:00

Vurdering