Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 2

Auksjon mandag 5. desember 2011 kl 18:00

Galleriet

Dahl, Hans (1849-1937)
Fra Bergens våg

Olje på lerret
40x39
Signert nede t.h.: Hans -Dahl

Påtegnet på en av lagerbygningene: "Iohan Mo..."

Auksjonert mandag 5. desember 2011 kl 18:00

Vurdering