Dahl, Hans(1849-1937)
Fra Bergens våg
Olje på lerret
40x39
Signert nede t.h.: Hans -Dahl
Påtegnet på en av lagerbygningene: "Iohan Mo..."
Vurdering
Auksjonert mandag 5. desember 2011 kl 18:00
Olje på lerret
40x39
Signert nede t.h.: Hans -Dahl
Vurdering