Auksjon mandag 5. desember 2011 kl 18:00
Dahl, Hans(1849-1937)
Fra Bergens våg

Olje på lerret
40x39
Signert nede t.h.: Hans -Dahl

Påtegnet på en av lagerbygningene: "Iohan Mo..."

Vurdering

Auksjonert mandag 5. desember 2011 kl 18:00