Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 2

Auksjon mandag 5. desember 2011 kl 18:00

Galleriet

Dahl, Hans (1849-1937)
Landsbygate

Olje på lerret
55x43
Usignert

Angivelig Hans Dahl.

Auksjonert mandag 5. desember 2011 kl 18:00

Vurdering