Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 2

Auksjon mandag 5. desember 2011 kl 18:00

Galleriet

Dahl, Hans (1849-1937)
Frisk bris

Olje på lerret
66x99
Usignert

Auksjonert mandag 5. desember 2011 kl 18:00

Vurdering
NOK 30 000–50 000