Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 2

Auksjon mandag 5. desember 2011 kl 18:00

Galleriet

Dahl, Hans (1849-1937)
Sittende kvinne

Akvarell på papir, lysmål
21x32
Dobbeltsignert nede t.v.: HD. Hans Dahl

Auksjonert mandag 5. desember 2011 kl 18:00

Vurdering