Auksjon mandag 5. desember 2011 kl 18:00
Dahl, Hans(1849-1937)
Sittende kvinne

Akvarell på papir, lysmål
21x32
Dobbeltsignert nede t.v.: HD. Hans Dahl

Vurdering

Auksjonert mandag 5. desember 2011 kl 18:00

Tilslag NOK 3 500