Dahl, Hans(1849-1937)
Sittende kvinne
Akvarell på papir, lysmål
21x32
Dobbeltsignert nede t.v.: HD. Hans Dahl
Vurdering
Auksjonert mandag 5. desember 2011 kl 18:00
Tilslag NOK 3 500
Akvarell på papir, lysmål
21x32
Vurdering