Auksjon mandag 5. desember 2011 kl 18:00
Dahl, Hans(1849-1937)
Tettsted 1878

Blyant og penn på papir, lysmål
24x30
Signert og datert nede t.h.: Hans-Dahl Mandag 30 Sept 78. Bergen

Vurdering
NOK 3 000–5 000

Auksjonert mandag 5. desember 2011 kl 18:00