Dahl, Hans(1849-1937)
Tettsted 1878
Blyant og penn på papir, lysmål
24x30
Signert og datert nede t.h.: Hans-Dahl Mandag 30 Sept 78. Bergen
Vurdering
NOK 3 000–5 000
Auksjonert mandag 5. desember 2011 kl 18:00
24x30
Vurdering
NOK 3 000–5 000