Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 2

Auksjon mandag 5. desember 2011 kl 18:00

Galleriet

Dahl, Hans (1849-1937)
Gårdsrom med port 1875

Olje på lerret, oppklebet på plate
44x35
Signert, datert og noe utydelig påtegnet nede t.v.: Hans Dahl 75 Sandviken

Auksjonert mandag 5. desember 2011 kl 18:00

Vurdering