Auksjon mandag 5. desember 2011 kl 18:00
Dahl, Hans(1849-1937)
Gårdsrom med port 1875

Olje på lerret, oppklebet på plate
44x35
Signert, datert og noe utydelig påtegnet nede t.v.: Hans Dahl 75 Sandviken

Vurdering

Auksjonert mandag 5. desember 2011 kl 18:00

Tilslag NOK 5 000