Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 2

Auksjon mandag 5. desember 2011 kl 18:00

Galleriet

Dahl, Hans (1849-1937)
Solnedgang Sognefjord 1887

Olje på plate
24x41
Signert og datert nede t.v.: Hans Dahl Aug 87.

Påtegnet på baksiden av platen: "Prof. Hans Dahl Solnedgang Sognefjord malt 1887".

Auksjonert mandag 5. desember 2011 kl 18:00

Vurdering