Auksjon mandag 5. desember 2011 kl 18:00
Kraugerud, Ragnar(1909-1987)
Skogskarer

Olje på lerret
70x90
Signert nede t.v.: RK

Signert på baksiden, av blindrammen: "RK". Malt i 1937.

Riksförbundet för bildande konst, kat.nr. 82, med tittel: "Skogskarlar".

Vurdering

Auksjonert mandag 5. desember 2011 kl 18:00