Diriks, Edvard(1855-1930)
Uvær i Drøbaksundet
Olje på lerret
46x55
Signert nede t.v.: Diriks.
Vurdering
NOK 7 000–9 000
Auksjonert mandag 5. desember 2011 kl 18:00
Tilslag NOK 5 000 med forbehold
Olje på lerret
46x55
Signert nede t.v.: Diriks.
Vurdering
NOK 7 000–9 000