Auksjon mandag 5. desember 2011 kl 18:00
Diriks, Edvard(1855-1930)
Uvær i Drøbaksundet

Olje på lerret
46x55
Signert nede t.v.: Diriks.

Vurdering
NOK 7 000–9 000

Auksjonert mandag 5. desember 2011 kl 18:00

Tilslag NOK 5 000 med forbehold