Bendik Riis Jubileumsutstilling

Utstilling 5. november – 27. november

Riis, Bendik (1911-1988)
Utkast til utsmykning Norge

Olje på plate
90x65
Usignert

Påtegnet på baksiden: Pastell og olje av Bendik Riis

Auksjonert 5. november – 27. november