Bendik Riis Jubileumsutstilling

Utstilling 5. november – 27. november

Riis, Bendik (1911-1988)

Olje på lerret
60x60
Signert nede t.h.: Bendik Riis

Påtegnet med tittel på baksiden.

Auksjonert 5. november – 27. november