Bendik Riis Jubileumsutstilling

Utstilling 5. november – 27. november

Riis, Bendik (1911-1988)
Det tause atelie 1942

Olje på plate
39x73
Signert nede t.v.: Bendik Riis Datert oppe t.h.: Mars-Mai-1942

UTSTILT:

Th. Kittelsens Lauvlia 2001

Auksjonert 5. november – 27. november