Riis, Bendik(1911-1988)
Leif i stolen 1943
Olje på plate
46x38
Signert, datert og påtegnet med tittel nede: Bendik Riis december 1943 Leif i stolen
Vurdering
Olje på plate
46x38
Vurdering