Bendik Riis Jubileumsutstilling

Utstilling 5. november – 27. november

Riis, Bendik (1911-1988)
Leif i stolen 1943

Olje på plate
46x38
Signert, datert og påtegnet med tittel nede: Bendik Riis december 1943 Leif i stolen

Auksjonert 5. november – 27. november