Bendik Riis Jubileumsutstilling

Utstilling 5. november – 27. november

Riis, Bendik (1911-1988)
Fjellmann

Olje på plate
38x46
Signert nede t.h.: Bendik Riis

Auksjonert 5. november – 27. november